Saint JEAN CHRYSOSTOME. ??? ?? ?????? ??????... - Lot 50 - Coutau-Bégarie

Lot 50
Estimation :
2000 - 3000 EUR
Résultat : 633EUR
Saint JEAN CHRYSOSTOME. ??? ?? ?????? ?????? ???? ??????? ??????. ?????????????????? ??? ??????????? ?? ??????????? ?????. Sancti patris nostri Johannis Chrysostomi, archiepiscopi Constantinopolitani, Opera omnia quæ exstant, vel quæ ejus nomine circumferuntur […]. Opera et studio D. Bernardi de MONTFAUCON […]. Paris, L. Guérin, C. Robustel, J. et J. Barbou, G. Desprez, J. Desessartz, 1718-1738. Treize volumes in-folio, demi-basane. Reliure du XIXe siècle. Exemplaire très frais de cette très belle typographie.
Mes ordres d'achat