Saint GRÉGOIRE DE NAZIANZE. ??? ?? ??????... - Lot 44 - Coutau-Bégarie

Lot 44
Estimation :
400 - 600 EUR
Résultat : 152EUR
Saint GRÉGOIRE DE NAZIANZE. ??? ?? ?????? ?????? ???? ????????? ??? ???????? […]  ????????????? ?????. Sancti patris nostri Gregorii Theologi, vulgo Nazianzeni […], Opera omnia […], opera et studio monachorum ordinis sancti Benedicti è congregatione sancti Mauri. Paris, veuve Dessaint, 1778-1814. Deux volumes in-folio, basane, dos à nerfs orné. Reliure du XIXe siècle.
Mes ordres d'achat