[SAVOIE]. NEVIZZANO Giovanni. Decreta, seu... - Lot 627 - Coutau-Bégarie

Lot 627
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 220EUR
[SAVOIE]. NEVIZZANO Giovanni. Decreta, seu statuta vetera, serenissimorum ac praepotentum Sabaudiae Ducum, & Pedemontij Principum, multis in locis aterial: quibus in fine capitum adiectae sunt aterial aliorum de eadem aterial tractantium. Auguste Tavrinorum [Turin], Apud haeredes Nicolai Beuilaquae, 1586, in-4°, reliure en vélin ivoire, reliure moderne. Quelques tâches et petites salissures, mais assez bon état dans l'ensemble. Provenance: de la bibliothèque du prince Humbert de Savoie, futur roi Humbert II d'Italie (1904-1983), avec son ex-libris