[FLANDRES]. Beschryvinge van de Ry-Bende... - Lot 268 - Coutau-Bégarie

Lot 268
Estimation :
80 - 100 EUR
Résultat : 250EUR
[FLANDRES]. Beschryvinge van de Ry-Bende ofte Cavalcade, verciert met prael-waegens die zal uytgevoert worden door de jonkheyd van het gymnasium des Societeyt Jesu, ter oorsaeke van het vier-honderd-jaerig jubilé, van het alderheyligste sacrament van mirakel. Binnen Brussel den 16 en 29 julii 1770. Tot Brussel, By J. Vanden Berghen, s. d. [1770]. In-4°, demi-basane, dos lisse orné (reliure flamande de l'époque). Cinq grandes planches repliées.
Mes ordres d'achat