Ens. de 2 ouvrages - Picardie - CRINON, Y.M. Chint... - Lot 208 - Coutau-Bégarie

Lot 208
Estimation :
50 - 80 EUR
Result : 26EUR
Ens. de 2 ouvrages - Picardie - CRINON, Y.M. Chint proupous ed l'erchinée, pis coère einne canchon par Ech l'Escoueux d'Ouillettes.Péronne, Récoupé (s.d. vers 1880). Pet-in-8 en cart. amateur, couv. cons.Picardie - CRINONSatires picardesPéronne, Recoupé, 1863. In-8, demi-chagrin à coins.