HORACE

Lot 106
Estimation :
200 - 220 EUR
Result : 489EUR
HORACE
Q. horatii flacci poemata veronae 1593. In-8 plein vélin TERENCEP. Terentii Afri poetae lepidissimi P., de Roigny, 1552. Petit in-folio plein vélin. HOFMANN, Johann Jakob J. Jacobi Hofmani Lexici universalis historico-geografico-Chronologico-Poetico-Philologici Continuatio Basileae, Widerhold, Bertsch & Genath, 1683. 2 vols in-folio plein vélin