Eugène BOUDIN

Lot 138
Estimation :
6000 - 8000 EUR
Result : 6 000EUR
Eugène BOUDIN
Vue de la plage de Berck. Paire d'aquarelles, monogrammées ens bas a drite. 14 x 25,5 cm